У Херсоні презентують документальну відеоінсталяцію #деньнезалежності

6 травня херсонців запрошують подивитися, як проживають один і той же день, 24 серпня, в різних точках України – від столиці до так званих ЛНР та ДНР? Що думають українці про незалежність – власну й державну?

Відеопроект #деньнезалежності, який складається з множини інтернет-трансляцій із території України через соціальні мережі. Відвідувачі можуть приєднуватися у будь-який час за адресою: Херсонський обласний палац культури ("Народний дім"), вулиця Перекопська, 9. 

#деньнезалежності — багатогодинне документальне відео, що складається із множини індивідуальних інтернет-стрімів із території України, що були зібрані протягом 24 серпня 2017 року через різні соціальні мережі та хронологічно упорядковані. Головні персонажі відеороботи — це випадкові громадяни,  які через призму різних поколінь, професій, релігійних і політичних переконань представляють віртуальний зріз української реальності і стають провідниками у свою повсякденність. 

Авторки і автори трансляцій використовують камеру як інструмент для спілкування чи різновид розваги, а глядач через перформативні мізансцени має можливість зануритись у мікросвіти людей, які проживають один і той же день у різних точках України: від заходу до так званих ЛНР і ДНР, від столиці і до Криму. Серед стрімерів також є мешканці Херсона. Герої та героїні відео розкривають тему незалежності по-різному: це, наприклад, жіноча емансипація, політична індиферентність, свобода вибору і, звичайно, роздуми про українську незалежність. 

Зрештою, це відео через свою тривалість перетворюється на суцільну пряму трансляцію — маніфестацію відмінності, яка не вписується у жодну із узагальнених образів країни. Водночас воно демонструє той спектр тем, який єднає людей поза ідеологічними конструктами і ними стають стосунки, секс та самотність в часи нових медіа.

Тривалість: 5 годин (12:00 – 18:00). Глядачі можуть приєднуватись у будь-який час.

Відео не рекомендується для перегляду дітям до 14 років.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов