Херсонці презентували у Києві досягнення у сфері ЕСКО-договорів

27 квітня у Києві Держенергоефективності провело головну подію року в сфері енергоефективності – IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Ключові теми форуму:

  • енергосервіс (регіони, райони, міста);
  • енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання, іноземний досвід, ЕСКО та револьверні фонди у містах;
  • нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках та функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

На форумі у питанні щодо ЕСКО-договорів, за запрошенням організаторів, спікером виступила Лариса Леонова, директор КП «Херсонська енергосервісна компанія» та поділилася практичним досвідом у цій сфері.

«Херсон - перше з міст України за кількістю заключених ЕСКО-договорів. У зв’язку з тим, що тільки у Херсоні започатковано міську ініціативу «Визнач серію свого будинку – зроби крок до енергоефективності», до комунального підприємства у 2017 році почали активно звертатися представники ОСББ. У рамках цього проекту були заключені ЕСКО – договори. Таку роботу ми виконали за кошти зароблені підприємством, власними силами. Наша першочергова мета – заміна ламп накалювання на економні світильники. Від заключення ЕСКО – договорів ОСББ отримують два в одному: вирішення проблеми з освітленням та економію. Для ОСББ укладання таких договорів є дуже вигідною операцією, тому як новоствореним об’єднанням бракує оборотних коштів. Погашення отриманої позики відбувається згодом за рахунок виплат з економії. Це вигідно та зручно. Херсон перше місто в Україні за кількістю заключених ЕСКО-договорів. До речі, тільки два міста в країні реалізували подібну діяльність у житловій сфері: у Києві заключено один договір, а у Херсоні – вже чотири», - наголосила Лариса Леонова, директор КП «ХЕСКО».

Джерело фото: Держенергоефективність

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов