Відкриття фестивалю «КіноДжем-2018»

З 11 по 21 травня у Херсоні за підтримки Управління культурі Херсонської міської ради пройде щорічній кінофестиваль «КіноДжем».

Організаторами фестивалю виступила Громадська організація «Творче об’єднання «Кіно. Освіта. Творчість.» (ГО «ТО «КОТ»). 

Цього року у рамках експерименту буде проводитись два конкурси: «Фільм року» та традиційний «Фільм за тиждень».

«Фільм року» - конкурс готових короткометражних ігрових фільмів та анімації, які надаються аматорами та професіоналами зі всього світу. Наразі вже отримані заявки на конкурс від 1200 авторів з Європи, Азії, Африки та Америки. З них оргкомітет відбере шорт-лист з 25-30 фільмів, і програма з цих фільмів буде представлена херсонському загалу та нашому журі, яке відбере одного переможця.

«Фільм за тиждень» - вже традиційний для нашого фестивалю конкурс, для якого всі бажаючі – незалежно від рівня професіоналізму чи віку, за жеребкуванням отримують завдання, за яким знімають свій власний фільм за один тиждень. Всі такі фільми демонструватимуться на великому екрані кінотеатру «Мультиплекс» та будуть оцінені як журі, так і публікою.

Цього року завдання для конкурсу «Фільм за тиждень» буде суттєво змінене, але як саме – всі учасники узнають безпосередньо на жеребкуванні. Можна лише додати, що це завдання дасть змогу підняти досить великий культурний пласт і дослідити його.

Також в рамках фестивалю, як і завжди, будуть проведені освітні майстер-класи, кінопроби – для тих, хто бажає спробувати себе у якості актора, а також море конструктивного та неформального спілкування у колі фанатів кіно.

Цього року більшість заходів пройде у новому для Херсона та зручному культурному просторі – Urban-CAD.

Організатори фестивалю дякують партнерам: Управлінню культури Херсонської міської ради, мережі кінотеатрів «Мультиплекс», культурному простору Urban-CAD та особисто пану Алану Сміті.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов