Сезонні вакансії роботодавців Херсонщини презентував Всеобласний ярмарок вакансій

Стало доброю традицією в Херсонській обласній службі зайнятості весною проводити ярмарки сезонних вакансій з метою забезпечення роботодавців Херсонщини працівниками. Цьогорічний Всеобласний ярмарок «Роботодавці Херсонщини запрошують на сезонні роботи» відбувся 26 квітня.

Захід проходив у дещо новому форматі: одночасно у кожному центрі зайнятості області за участю роботодавців, які мають сезонні вакансії.

У ході ярмарку 202 роботодавця презентували 1400 сезонних робочих місць. Окрім того, в кожному центрі зайнятості представлялася потреба майже 300 сезонних вакансій з наданням житла від 21 роботодавця області.

У роботі ярмарку брали участь соціальні партнери, а саме: голови та керівники структурних підрозділів місцевих органів влади, об’єднаних територіальних громад, органів Державної фіскальної служби, Пенсійного Фонду України, Центрів соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, районних Військових комісаріатів та навчальні заклади області.

На Всеобласний ярмарок сезонних вакансій завітали 2700 громадян з метою працевлаштування. З них скеровано до роботодавців для попередньої співбесіди 1200 безробітних.

Отже, Всеобласний ярмарок сезонних вакансій один із самих популярних та дієвих заходів, що допомагають роботодавцям та шукачам роботи знайти один одного.

А якщо для вдалого працевлаштування у майбутнього працівника не вистачає знань, то тут же на місці можно домовитися про навчання або підвищення кваліфікації.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов