В Херсоні завершилися навчально-методичні збори водолазно-рятувальних підрозділів ДСНС

26 квітня завершилися навчально-методичні збори з керівниками водолазно-рятувальних підрозділів ДСНС. Перший день був теоретичним, а сьогодні повністю присвячений практичній частині. Спершу біля готелю «Фрегат» відбулася демонстрація сучасного спеціального водолазного спорядження, що використовується у повсякденній діяльності і передових зразків: контейнерний водолазний комплекс «НЕФАЗ-8332»; підводний телевізійний комплекс «ГНОМ»; комплект для підводної різки «ВRОСО». Учасники зборів також ознайомилися з виїзною барокамерою для травмованих водолазів. Далі водолази переїхали на спортивну базу «Динамо», де відбувся показ в дії представлених зразків.

Спочатку співробітники групи водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС у Херсонській області ознайомили присутніх з технічними характеристиками і можливостями плавзасобів, що знаходяться на озброєнні гарнізону. З їх допомогою здійснюється гасіння пожеж в плавнях та водолазні роботи. На березі р.Дніпро розгорнули водолазно-рятувальний пост і продемонстрували правильний спуск водолаза з берега.

Під час практичної частини зборів надійшла навчальна ввідна, за легендою якої автомобіль з людьми зірвався з моста і затонув. Одну «людину» вдалося живою доставити на берег, другу, вже «загиблу», довелося вирізати з авто під водою. Далі підняли й автомобіль – металеву конструкцію – за допомогою надувних понтонів. У ході підводно-технічних робіт проводилося підводне відеодокументування і трансляція учасникам зборів у режимі реального часу. Крім того, було розгорнуто показовий рятувальний пост з відповідним оснащенням, де надавалася домедична допомога як водолазу, так і врятованій на воді людині.

В цілому програма навчально-методичних зборів була виконана у повному обсязі. Заступник директора Департаменту – начальник управління організації реагування на надзвичайні ситуації та координації аварійно-рятувальних формувань Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України полковник цивільного захисту Геннадій Герасимчук зазначив:

«Відповідно до Плану проведення мета проведення виконана повністю. Учасників ознайомили з останніми змінами у законодавстві з питань водолазної справи; продемонстровані прогресивні прилади та устаткування, яке може бути в майбутньому у водолазних підрозділах».

Він також подякував приймаючій стороні за організацію заходу і підрозділам, які привезли зразки сучасного обладнання і поділилися досвідом його використання. Під час підбиття підсумків навчально-методичних зборів з керівниками водолазно-рятувальних підрозділів ДСНС Геннадій Герасимчук поставив оцінку «добре».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов