Об’єднання заради розвитку ІТ та роботи для Херсонців

Організатори «IT Day Kherson» Катерина Шелдагаєва та Анастасія Звягінцева напередодні проведення дводенної конференції провели продуктивні зустрічі із представниками організацій у місті Херсон. Партнерами стали: проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор с.г. наук, професор Олександр Володимирович Аверчев та директор Херсонського обласного центру зайнятості – Євген Олександрович Єрашов. Вони склали компанію не лише у розмові, а й пообіцяли співпрацювати з «IT Day Kherson».

Євген Олександрович Єрашов, зокрема, розповів про те, що Державна служба зайнятості України відновила членство у Генеральній асамблеї Всесвітньої Асоціації державних служб зайнятості WAPES .

Професор Олександр Володимир Аверчев наголосив на важливості проведення ІТ - заходів подібного масштабу, адже і серед випускників і студентів Херсонського державного університету також є айтішники, які створили чимало успішних стартапів. Похвалився, що дехто вже навіть встигнув отримати фінансову підтримку за рахунок держбюджету.

Організатори радять усім, хто налаштований на просування своїх стартапів, ретельно попрацювати над ними і долучатись до проведення осіннього «IT Day Kherson».

Тривають останні дні реєстрації на «IT DAY Kherson». Зареєструватись і придбати квитки можна на офіційному сайті: http://itday.kagency.ks.ua/

Місце проведення: Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 50 (ресторан «Моцарт»)

Нагадуємо, що «IT DAY Kherson» триватиме 28-29 квітня:

28 квітня: «Я цікавлюсь ІТ» (11:00-15:00), «Близько технічне ІТ» (15:00-20:00)

Унікальна можливість детально ознайомитись з ІТ сферою, дізнатись про можливості та специфіку роботи. Дізнавайтесь більше про напрямки ІТ та обирайте те, що підходить саме Вам. Ви почуєте захопливі історії спікерів та отримаєте цінні поради фахівців.

29 квітня: День для ІТ спеціалістів

Протягом другого дня на IT DAY KHERSON херсонські ІТ спеціалісти отримають змогу здобути нові знання, покращити фахові навички та самовдосконалитись. А ще, це чудова можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами, які представляють різні компанії міста і країни.

Для Вас безкоштовні кава-брейки і вечірка у кінці дня, де можна буде особисто поспілкуватись зі спікерами та представниками компаній.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов