Міська адміністрація – партнер IT DAY Kherson

Організатори конференції Катерина Шелдагаєва та Анастасія Звягінцева продовжують співпрацювати з деякими організаціями другий рік поспіль.

Серед них - Херсонська обласна державна адміністрація і її представник – перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Стефанович Бутрій. Освіта – ключовий складник успіху ІТ-спеціаліста, тому до проведення конференції приєдналось управління освіти Херсонської міської ради в особі Юрія Миколайовича Ніконова.

Організатори підкреслюють, що підтримка розвитку ІТ-сфери у Херсоні – надзвичайно важливий чинник для зростання кваліфікованих спеціалістів. Платформа, спрямована на розвиток галузі, « IT Day Kherson », - це перша і головна подія міста для айтішників. Засновниками витрачено багато зусиль для того, аби подібний захід мав місце.

Запрошуємо всіх ІТ-фахів стати частиною IT Day Kherson, адже він створений саме для них, з метою покращити робочі умови, створити перспективи для кар’єрного зростання. На вас чекає розважальна частина, кава-брейки, подарунки від спонсорів. І, звичайно ж, вечірка, у кінці дня.

Встигни потрапити на «IT DAY Kherson»! Реєструйся і купуй квитки на офіційному сайті: http://itday.kagency.ks.ua/

Місце проведення: Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 50 (ресторан «Моцарт»)

Нагадуємо, що «IT DAY Kherson» триватиме 28-29 квітня:

28 квітня: «Я цікавлюсь ІТ» (11:00-15:00), «Близько технічне ІТ» (15:00-20:00)

Унікальна можливість детально ознайомитись з ІТ сферою, дізнатись про можливості та специфіку роботи. Дізнавайтесь більше про напрямки ІТ та обирайте те, що підходить саме Вам. Ви почуєте захопливі історії спікерів та отримаєте цінні поради фахівців.

29 квітня: День для ІТ спеціалістів

Протягом другого дня на IT DAY KHERSON херсонські ІТ спеціалісти отримають змогу здобути нові знання, покращити фахові навички та самовдосконалитись. А ще, це чудова можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами, які представляють різні компанії міста і країни.

Для Вас безкоштовні кава-брейки і вечірка у кінці дня, де можна будеособисто поспілкуватись зі спікерами та представниками компаній.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов