У Херсоні відбудеться масовий захід з професійної орієнтації

24 квітня о 12:00 у ККЗ "Ювілейний" відбудеться регіональний масовий захід з професійної орієнтації шкільної молоді «Твоя професія – майбутнє Херсонщини». Мета заходу - забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, його орієнтації у виборі діяльності на потребу регіонального ринку праці. Спонукання молоді до самопізнання та саморозвитку.

Учасники:
- цільовою групою заходу є учні 8-9-х класів ЗОШ, в т.ч. з віддалених районів області. Орієнтовна чисельність учасників – близько 1 тис. осіб.
- навчальні заклади

Масовий захід планується провести у форматі ярмарку, на якому професійно-технічні заклади області та Херсонський Центр професійно-технічної освіти ДСЗ у формі майстер-класів та презентацій представлятимуть професії, затребувані на регіональному ринку праці.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов