Делегація з Херсонщини відвідала «АГРОПОРТ Захід Львів 2018»

19 квітня делегація з Херсонщини на чолі з головою Херсонської обласної державної адміністрації Андрієм Гордєєвим відвідала урочисте відкриття VII Міжнародної виставки та форуму з підтримки фермерства «АГРОПОРТ Захід Львів 2018».

Участь у форумі беруть фермери та господарі зі Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької областей, а також з інших регіонів України.

Серед ключових тем заходу: тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво тощо.

У 2018 році особливу увагу організатори приділили проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології.

«Такі заходи дають можливість налагодити співпрацю як між суб’єктами господарювання, так і між областями, розширити базу бізнес-контактів. Я впевнений, кожен з присутніх отримає в ході Форуму та виставки багато позитивного досвіду, який вплине на розвиток окремих територій і держави в цілому», - привітав учасників та гостей Форуму Андрій Гордєєв.

Користуючись нагодою, очільник Херсонщини Андрій Гордєєв запросив всіх присутніх до участі у Форумі «АГРОПОРТ Південь Херсон», який відбудеться з 26 по 28 липня у міжнародному аеропорту «Херсон».

Захід буде комплексним, матиме насичену програму.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов