"IT DAY Kherson" заручився підтримкою херсонських фіскалів

17 квітня організатори « IT DAY Kherson » Анастасія Звягінцева (івент-агенція «Сказка») та Катерина Шелдагаєва (ІТ-рекрутингова компанія KAgency ) зустрілись із начальником Головного управління ДФС у Херсонській області Климом Ігорем Вікторовичем.

Ігор Вікторович пообіцяв усебічну підтримку фіскальною службою ІТ-сфери у Херсоні і запевнив, що у місті створені всі умови для комфортної роботи айтішників із податківцями. Будь-які небезпечні і неприємні ситуації для представників технологічної сфери – виключені. Також організатори отримали надзвичайно приємну звістку, яка поки що залишається у секреті.

Програма «IT DAY Kherson» зацікавила Ігоря Вікторовича ще у минулому році. І вже 29 квітня він обов’язково завітає на конференцію аби особисто поспілкуватись з гостями.

Об 11:00 в потоці «Я ІТ-спеціаліст» Ви почуєте звернення очільника фіскальної служби у Херсонській області. Податківець з великим досвідом роботи хоче особисто переконати всіх у тому, що ДФС відкрита і неупереджена до спеціалістів. Також Ігор Вікторович згадає про найзручніші програми для ІТ-фахівців, які прагнуть швидше і легше проводити податкові операції. Корисні знання про те, до кого звертатись і як шукати підтримку з боку фіскальної служби для Вас лише на « IT DAY Kherson ».

«IT DAY Kherson» підтримують не лише словами, а й справами, і це мотивує нас розвиватись і надихає.

Щоб потрапити на доповіді спікерів варто лише зареєструватись і придбати квитки на офіційному сайті: http://itday.kagency.ks.ua/

Місце проведення: Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 50 (ресторан «Моцарт»)

Нагадуємо, що «IT DAY Kherson» триватиме 28-29 квітня:

28 квітня: «Я цікавлюсь ІТ» (11:00-15:00), «Близько технічне ІТ»(15:00-20:00)

Унікальна можливість детально ознайомитись з ІТ сферою, дізнатись про можливості та специфіку роботи. Дізнавайтесь більше про напрямки ІТ та обирайте те, що підходить саме Вам. Ви почуєте захопливі історії спікерів та отримаєте цінні поради фахівців.

29 квітня: День для ІТ спеціалістів

Протягом другого дня на IT DAY KHERSON херсонські ІТ спеціалісти отримають змогу здобути нові знання, покращити фахові навички та самовдосконалитись. А ще, це чудова можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами, які представляють різні компанії міста і країни.

Для Вас безкоштовні кава-брейки і вечірка у кінці дня, де можна буде особисто поспілкуватись зі спікерами та представниками компаній.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов