У Херсоні відбудеться презентація результатів дослідження стану громадянського суспільства

19 квітня четвер о 13-00 в Кризовому медіа-центрі. Херсон ( вул. Пилипа Орлика (кол. 9 Січня), 30, оф. 33) відбудеться презентація результатів дослідження стану громадянського суспільства в Херсонській області.

Представить результати Андрій Єременко - pасновник дослідницької компанії «Active-group». Політолог, політтехнолог. Працює в галузі соціологічних досліджень з 2004 року. В галузі обслуговування політичних кампаній з 2002р. В галузі прогнозування і стратегування – з 2013 року.

Починаючи з 2006, основний профіль діяльності – соціологічні дослідження. Займається як розробкою та аналітикою суспільно-політичних досліджень як за класичною методологією, так і за авторською методикою «Технології моделювання майбутнього».

На сьогодні регулярно бере участь у телевізійних ефірах телевізійних каналів «112 Україна», «Еспрессо», «Зік» та інших а також низки інших медіа в якості експерта.

Компанія «Active-group» провела дослідження стану громадянського суспільства в Херсонській області. Дослідження складалося з трьох етапів: – контент-аналіз публікацій в херсонських медіа (як міських, так і обласних), проведення фокус-групових дискусій з представниками громадянського суспільства області та кількісного дослідження.

В обговоренні візьмуть участь заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов