Ізраїльский спеціаліст виступить на IT Day у Херсоні

28 квітня о 15:00 у рамках проведення IT Day Kherson на Вас чекатиме доповідь іноземного гостя – Натана Коуса.

«IT DAY Kherson» виходить на міжнародний рівень. І вже у перший день на конференцію завітає ІТ-спеціаліст із Ізраїлю – високотехнологічної, прогресивної країни.

Натан Коус виступить із доповіддю «Як збудувати команду Lead Generation Sales для IT послуг без великих вкладень».Йому буде чим Вас здивувати і чого навчити, адже він пройшов складний шлях у технологічній сфері. 28 квітня фахівець розповість як можна полегшити цей шлях і досягти високих результатів швидше. Рекомендації Натана стануть у пригоді директорам і менеджерам. Вас чекатимуть відповіді на питання: Як зібрати команду? Як систематизувати роботу фрілансерів та штатних працівників? І все це для того, щоб генерувати від десяти якісних лідів у місяць для ІТ послуг на Заході за копійки.

Також Ви зможете скористатись можливістю безкоштовно, у якості учасника «IT DAY Kherson», особисто поспілкуватись із Натаном.Зазвичай його консультаціїкоштують 250$, а методичка оптимізації профілю в LinkedIn -40$. Проте для Вас вони стануть приємними бонусами. Також учасники заходу зможуть протестувати програму «Великі контракти в LinkedIn» протягом десяти днів (до 9 травня всього за 10$).

Потрапити на доповідь Натана та інших спікерів «IT DAY Kherson» просто. Для цього варто лишезареєструватись і придбати квитки на офіційному сайті: http://itday.kagency.ks.ua/

Нагадуємо, що «IT DAY Kherson» триватиме 28-29 квітня :

28 квітня: «Я цікавлюсь ІТ» (11:00-15:00),«Близько технічне ІТ»(15:00-20:00)

Унікальна можливість детально ознайомитись з ІТ сферою, дізнатись про можливості та специфіку роботи. Дізнавайтесь більше про напрямки ІТ та обирайте те, що підходить саме Вам. Ви почуєте захопливі історії спікерів та отримаєте цінні поради фахівців.

29 квітня: День для ІТ спеціалістів

Протягом другого дня наIT DAY KHERSONхерсонські ІТ спеціалісти отримають змогу здобути нові знання, покращити фахові навички та самовдосконалитись. А ще, це чудова можливість зав’язати нові корисні знайомства, поспілкуватись у неформальній обстановці з колегами, які представляють різні компанії міста і країни.

Для Вас безкоштовні кава-брейки і вечірка у кінці дня, де можна буде особисто поспілкуватись зі спікерами та представниками компаній.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов