Фахівці НПП «Нижньодніпровський» завітали до Чорнобаївської санаторної школи-інтернату

До Міжнародного Дня екологічних знань, який відмічають 15 квітня, фахівці еко-освітнього відділу НПП «Нижньодніпровський» завітали до Чорнобаївської санаторної школи-інтернату №30.

Учні 9-го класу на деякий термін перетворилися на справжніх вчених, які розмірковували над основними екологічними проблемами рідного краю.

Створивши за допомогою нитки штучне озеро, діти долучились до проблеми поверхневих вод планети. Нитка стала уявним кордоном, який об’єднав дітей у озеро-коло. А нитка іншого кольору перетворилася на єдину річку, яка впадала в «озеро», і постійно потерпала від людської діяльності (забруднення, зменшення стоку та ін.)

Освітяни нацпарку за допомогою програми “Калькулятор екологічного сліду” дали можливість школярам розрахувати власний «відбиток у природі» . Так діти усвідомили на практиці поняття екологічного та водного сліду. Наприклад, ви коли-небудь замислювалися над тим, скільки треба води для виготовлення одного тістечка, або улюбленого напою підлітків «Кока-кола»? Пропонуємо звернути увагу на таблицю «Ціна продуктів харчування у літрах води», яка представлена нижче.

Раніше населення землі використовувало стільки ресурсів, скільки природа встигала відтворювати. Але за деякими джерелами з 2017 року живий організм нашої планети настільки виснажений, що всі ми вже живемо «в борг». Всі ці дані неймовірно вразили дітей. Сподіваємось, що жахливі цифри дадуть змогу глибше замислитись над розповсюдженим станом «нескінченного споживання», який так нав’язливо пропагандується з екранів телеекранів.

Наприкінці заходу учні прийняли рішення обов’язково покращити екологічну ситуацію свого села, своєї країни, своєї планети! І вже зараз розпочнуть сортувати сміття так, як запропонували у презентації освітяни відділу нацпарку на прикладі країн ЄС, США, Японії.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
41 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов