Херсонщина отримає пожежне обладнання

13 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом зі своїм заступником Євгеном Рищуком зустрівся з делегацією Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) США. Також у засіданні взяли участь начальник Головного Управління ДСНС України у Херсонській області Сергій Чорний та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Олексій Сулімов.

Американську сторону представляли: президент Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) Брайан Абботт; співробітники цієї організації - Рональд Груенінг і Рік Маркл.

Зустріч була присвячена налагодженню співпраці, зокрема у сфері гуманітарної допомоги. Американська організація готова пожертвувати пожежно-технічне обладнання та спеціальне обмундирування для бійців, а також надати консультації і практичну допомогу у реформуванні оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

«Наша мета - відвідали частини Державної служби надзвичайних ситуацій та поспілкувалися з вогнеборцями, щоб визначити обсяг потреб у техніці. Адже безпека українських пожежників є пріоритетною у нашій роботі!», – поділився враженнями Брайан Абботт.

Надання гуманітарної допомоги дуже важливе для Херсонщини. Адже через реформу на підрозділи ДСНС було покладено ряд додаткових важливих завдань з реагування на надзвичайні ситуації природного та техногенного походження. При цьому питання забезпечення додатковим рятувальним обладнанням та технікою залишилося відкритим. Покращення матеріально-технічного забезпечення служб пожежної охорони дозволить підвищити рівень оперативності реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та інші небезпечні події, які набувають своєї масовості в літній пожежонебезпечний період, коли надзвичайно високий рівень пожежної небезпеки.

«Ми надзвичайно стурбовані проблемною ситуацією щодо протипожежного захисту області. Лише минулого року у Херсонських лісах сталося 380 пожеж. Тому у нас є потреба у встановленні спеціальної відео системи, яка б виявляла пожежі вчасно. Ми звертаємось до вас з проханням надати матеріально-технічну допомогу щодо вирішення цього надзвичайно важливого для Херсонської області питання. Впевнені, наша співпраця буде довготривалою та матиме значний результат щодо зменшення пожеж на території області», – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Передача спорядження та обладнання займе близько 2-3 місяців. Після цього до Херсонщини буде направлена група американських експертів, які у разі необхідності дадуть консультації.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов