Іноземні доходи моряків треба декларувати

Саме під таким девізом відбулася зустріч начальника Головного управління ДФС у Херсонській Ігоря Клима з курсантами Херсонської державної морської академії, проведена в рамках інформаційно - просвітницької акції «Моряк - задекларуй дохід, подбай про рідну Україну!»

У залі засідань навчального закладу зібралися понад 300 студентів з III по V курси. Серед них ті, хто вже побували на виробничій практиці, та мав можливість отримати першу заробітну плату у рейсі за кордоном.

Очільник фіскальної служби області розповів морякам про важливість декларування доходів. Адже це не тільки конституційний обов’язок кожного громадянина нашої держави, у подальшому курсанти зможуть відшкодувати частину коштів, сплачених за навчання. Але основним аргументом для майбутніх моряків має бути усвідомлення, що від декларування доходів та сплати податків, залежатиме розвиток їх рідного міста.

Важливою стала інформація про те, що фізичні особи, громадяни України, які працюють, тимчасово або постійно за кордоном, мають декларувати доходи, отримані як із джерел в Україні, так і іноземні доходи. Це стосується, зокрема, моряків, що працюють на суднах під іноземним прапором.

Саме такі заходи сприяють вихованню податкової культури серед молоді міста Херсона та формують свідомість у сплаті податків.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов