Херсонські експерти перевірили більш ніж 1,8 тис. проектів землеустрою, розроблених в різних куточках України

Від початку року на експертизу до херсонських фахівців надійшли 1922 електронних примірники землевпорядної документації, виготовленої у різних областях України. На разі експерти Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області перевірили 1824 із них, що становить 95% від загальної кількості.

Позитивний висновок за результатами здійсненої експертизи та погодження отримали 1149 проектів землеустрою (63%). Через суттєві зауваження не були погоджені 675 проектів землеустрою (37%). Триває розгляд 98 проектів.

У свою чергу, структурні підрозділи Головного управління Держгеокадастру у районах та містах Херсонської області надіслали до інших областей 1684 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, в тому числі й 1468 проектів, що надійшли від проектних землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua. Вже опрацьовано 1570 проектів (93%), ще 114 документацій залишаються на розгляді у експертів.

Протягом усього періоду реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2016 № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» за принципом екстериторіальності розглянуто вже 8436 проектів землеустрою, виготовлених суб’єктами господарювання, що здійснюють землевпорядні роботи на території Херсонської області, з яких 4264 документації (51%) спрямовано на погодження в онлайн-режимі через електронний портал.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов