Херсонцям розкажуть про безоплатну правову допомогу

Сотні тисяч громадян в Україні сьогодні стикаються з потребами захисту власних прав. У таких ситуаціях вони намагаються або діяти самостійно чи через знайомих, або звертаються по правову допомогу.

Безоплатну правову допомогу (БПД) надають громадські організації та державні установи.

При цьому суб’єкти, що надають правову допомогу, не завжди знають одні про одних, та ще гірше - про них не завжди знають "клієнти".

Виникає потреба переадресування клієнтів у мережі безоплатної правової допомоги для більш спеціалізованих консультацій, для забезпечення територіальної доступності, оперативності та своєчасності такої допомоги.

Крім того, громадяни мають право очікувати єдиних стандартів отримання правової допомоги, і саме держава разом с громадськими організаціямиповинна сформувати таку політику.

12 квітня об 11.00 в малому залі Херсонської міської ради (м.Херсон, просп.Ушакова, 37) відбудеться публічна дискусія щодо організації безоплатної правової допомоги на Херсонщині.

У відкритій дискусії державних структур та громадських організацій ми зможемо виявити нові виклики на цьому шляху, зробити ідентифікацію типових звернень запитувачів правової допомоги, визначити «пробіли» в законодавстві про надання правової допомоги, зокрема, щодо не врегулювання на законодавчому рівні питання перенаправлення запитувачів безоплатної правової допомоги, відсутності Стандартів якості надання первинної правової допомоги. Основна ідея діалогу влади та громади – формування на державному рівні розділу про перенаправлення в електронній базі запитувачів безоплатної правової допомоги.

Це не тільки покращить реальний доступ до правосуддя, але й стане новим поштовхом для розвитку правозахисних організацій при об’єднаних громадах.

Питання для обговорення:

1) Ідентифікація типових звернень запитувачів правової допомоги, їх категоризація;

2) Ідентифікація правових проблем/потреб громад та напрацювання алгоритмів їх вирішення;

3) Визначення територіальних «пробілів» у наданні БП;

4) Найтиповіши проблеми, з якими звертаються люди і які можливо вирішити на рівні громади;

5) А також інформації про якість надання послуг адвокатами державної системи БПД

На публічну дискусію запрошуємо журналістів, депутатів, представників органів влади та місцевого самоврядування, суддів, колег і партнерів з громадських організацій.

Інформацію надала прес-секретар ХОО КВУ Катерина Пономаренко.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов