У Херсоні затверджено маршрути та графіку руху катерів

10 квітня у Херсоні розпочинається річкова навігація.

На сьогодні затверджено маршрути та графіки руху річкового транспорту за 12 напрямками, до перевезень за якими на початку навігації планується задіяти три катери, а потім, після ремонту, ще один.

Також затверджено додаткові рейси тролейбусів із мікрорайонів міста «Таврійський», «ХБК», «Житлоселище» до громадської зупинки «Річковий порт».

Уточнену інформацію можна отримати за тел.:

- 49-84-98 (КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс»);

- 35-42-63 (МКП «Херсонелектротранс»);

- 42-54-10, 42-54-20 (управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради).

Нагадаємо, що 21 березня було проведено розширену нараду з питань початку навігації. Участь у ній взяли міський голова, керівники виконавчих органів міської ради, представники облдержадміністрації, КП «Херсонкомунтранссервіс», голови садових товариств, представники регіонального офісу «Класифікаційне товариство «Регістр судноплавства України» у м.Херсоні та спеціалісти Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки. Саме останніми було наголошено на необхідності звернути увагу на технічний стан берегових та причальних споруд садових товариств в акваторії Дніпра.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов