На Херсонщині експорт 728 тонн макухи «відкладається»

В ході розслідування кримінального провадження за ст.205 Кримінального кодексу України за матеріалами працівників оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області в рамках операції «Рубіж-2018» встановлено факт придбання групою осіб, без мети здійснення фінансово-господарської діяльності, низки суб’єктів господарювання які сприяли ухиленню від сплати податків підприємствам реального сектору економіки.

У подальшому, аби ухилитися від сплати податків, винахідливі ділки використали реквізити одного з таких підприємств для оформлення супроводжуючих документів на експорт необлікованої сільськогосподарської продукції.

А між тим, підприємство-фігурант справи не відобразило в Єдиному реєстрі податкових накладних документи щодо придбання заявленої до експорту продукції, не подавало податкової звітності, не мало відповідних виробничих потужностей, в тому числі й рухомого та нерухомого майна. Більше того, на вказаному підприємстві працював лише один співробітник, який одноособово був засновником, директором та головним бухгалтером.

За результатами вжитих заходів слідчими та оперативними працівниками вилучено 728 тонн макухи соняшникової, орієнтовна вартість якої сягає понад 4,7 млн. гривень, та документи, які свідчать про транспортування цього вантажу від імені компанії - фігуранта для подальшого експорту за межі митної території України.

Наразі Херсонським міським судом винесено ухвалу про накладення арешту на вилучене майно. Досудове розслідування триває.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов