У Херсоні відкрито галузеву будівельну виставку «Будіндустрія 2018. Енергозбереження»

Сьогодні відбулось урочисте відкриття у ККЗ Ювілейний ХХгалузева будівельна виставка «Будіндустрія 2018. Енергозбереження», яку відкрив заступник голови ОДА Олександр Адамчик. 

«Хочу подякувати учасникам виставки, які щоразу презентують нові технології та розповідають про провідні тенденції у будівництві, які потім будуть використані на Херсонщині. Бажаю вдалої співпраці та наснаги», - звернувся до учасників під час відкриття заступник голови ОДА.

На виставці представлено від будівельних матеріалів до енергозберігаючих технологій, окрім цьогопрезентуються продукція та послуги, але й вивчаються нові тенденції, зустрічаються ділові партнери, досягаються домовленості про подальшу співпрацю. Учасники виставки завжди очікують появи нових споживачів і покупців, міцних взаємовигідних контактів, відвідувачі – нової інформації про товари, що може оптимізувати робочий процес.

Питання енергоефективної економіки надзвичайно гостре та актуальне на сьогодні. Держава та суспільство вирішує завдання скорочення споживання газу, переходу на альтернативні джерела енергії, оновлення технологій. Сучасні енергозберігаючі проекти в промисловості та житлово-комунальному господарстві обов’язково будуть представлені на виставці.

Протягом 4-6 квітня кожного дня відбуватимуться майстер - класи компаній-учасників, а на відкритому майданчику виставці буде проходити демонстрація товарів експонентів.

Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов