У Скадовську дільничні поліцейські проводять роботу з профілактики телефонних шахрайств

Щоб убезпечити жителів області від дій телефонних шахраїв, дільничні офіцери поліції постійно поширюють серед населення інформаційні листівки «Поліція застерігає!». Про це повідомляє Відділ коммунікації поліції області.

Незважаючи на те, що поліцейські постійно попереджають населення про небезпеку телефонних шахраїв, довірливі громадяни продовжують потрапляти у пастки зловмисників. Лише за добу телефонні шахраї зняли з рахунків потерпілих 33 тисячі гривень.

У місті Скадовськ дільничні офіцери поліції на вулиці проводили роз’яснювальну роботу серед місцевих жителів. Людям розповідали про схеми, які використовують шахраї та застерігали, як уберегтися від них. А для кращого засвоєння інформації перехожим роздавали листівки «Поліція застерігає!».

Також дільничні зверталися до громадян з проханням поширити інформацію про небезпеку шахраїв серед рідних та знайомих, щоб люди стали більш обізнаними.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов