На Херсонщині 227 тисяч податкових звітів надійшли онлайн

З початку цього року 227 тисяч або 67% звітних документів надійшли в електронному вигляді. Всього ж спеціалісти територіальних органів ДФС у Херсонській області за цей період опрацювали понад 338 тисяч звітних документів.

Вже традиційно найбільш популярним дистанційне декларування є у платників податку на додану вартість та акцизного податку. Засобами телекомунікаційного зв’язку вони надіслали відповідно майже 99% та 86% декларацій.

Нагадаємо: На веб-порталі ДФС «Електронний кабінет», за допомогою якого платники податків мають змогу спілкуватися з органами фіскальної служби у режимi реального часу. Громадяни, які отримали електронний цифровий підпис, скориставшись цим сервісом під час кампанії «Декларування доходів – 2018», можуть отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, а також заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов