В ОДА пропонують приєднатись до акції "За чисте довкілля"

Під головуванням заступника голови ОДА Олександра Адамчика відбулась селекторна нарада з головами районних державних адміністрацій, міськими головами міст обласного значення, головами об’єднаних територіальних громад щодо питання проведення та організації в області 05 квітня 2018 року «чистого» четверга. Про це повідомляє прес-служба Херсонської облдержадминістрації.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14 березня 2018 року № 196 в області з 19 березня по 04 травня 2018 року оголошено щорічну акцію «За чисте довкілля» та в її рамках проведення дня благоустрою населених пунктів.

Акція є Всеукраїнською і проводиться в усіх регіонах держави на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року № 777-р.

Серед робіт, які мають бути виконані для впорядкування територій населених пунктів та прилеглих до них територій: обрізка та побілка дерев, висаджування саджанців дерев та кущів, прибирання та вивезення сміття з парків, узбічь та кладовищ тощо.

З початку акції в населених пунктах області вже частково роботи із благоустрою проведені, але через погодні умови, вони дещо сповільнилися. Це відзначили голови РДА під час селектору.

Власним прикладом виходити на прибирання та організовувати «чисті четверги» показали співробітники Чаплинської РДА, які прибрали територію біля адміністративної будівлі.

«Зважаючи на наближення свята Великодня та поминальних днів обласна державна адміністрація ініціює проведення в усіх населених пунктах 5 квітня 2018 року «чистого» четверга. До таких заходів необхідно залучати велику кількість небайдужих людей, окрім відповідальних служб. Тому що ми повинні зробити кращим та охайнішим той «дім» у якому ми живемо», - зазначив Олександр Адамчик.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов