Херсонські «шерифи» підтримують порядок у громадах

З початку року у Херсонській області продовжується реалізація соціально направленого проекту з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку («Шерифи»).

«Цей проект триває з 2011 року, має на меті формування взаємної відповідальності за безпеку та спокій в громадах області, сприяє забезпеченню стабільної соціальної ситуації, а також інтеграції на ринку праці безробітних громадян та їх постійній зайнятості», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Відовідні роботи виконуються в рамках організації громадських робіт, до їх виконання залучаються безробітні громадяни, у першу чергу демобілізовані військовослужбовці із зони проведення АТО. Станом на 30.03.2018 року до робіт з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку по Херсонській області долучились 24 особи, з них 5 - з числа демобілізованих військовослужбовців із зони АТО та 2 внутрішньо перемішені особи.

У лютому місяці поточного року головою Херсонської обласної державної адміністрації видано доручення щодо збереження лісів області, запобігання їх знищенню та протидії браконьєрству на водних об’єктах. Центрами зайнятості міст та районів, де є ліси (Новокаховським, Голопристанським та Цюрупинським), проведено роботу з місцевими органами влади щодо визначення потреби у «шерифах» на цих територіях. За оперативними даними така потреба склала 13 осіб. На сьогодні у м. Нова Каховка залучені до відповідної роботи 3 особи, які, окрім основних функцій «шерифів», додатково виконують функції щодо запобігання незаконній вирубці лісових насаджень.

Реалізація проекту «Шерифи» в області триває.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
28 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов