Громадські формування та дільничні інспектори прикордонної служби-підведення підсумків за рік

Дільничний інспектор прикордонної служби-основна ланка у взаємовідносинах та взаємодії між місцевим населенням та прикордонним відомством. Вони являються головними комунікаторами із населенням прикордонних районів. У свою чергу, місцеві жителі є головним і надійним джерелом інформації про будь-які події, що відбуваються чи будуть відбуватися у ввірених уповноваженим особам ділянках відповідальності.

З метою більш плідної взаємодії, місцеве населення об’єднуються у громадські формування з охорони громадського порядку та державного кордону (адмінмежі із ТОТ АР Крим). Наразі, на ділянці відповідальності Бердянського прикордонного загону діють 4 громадських формування. Дислоковані вони, як правило, у населених пунктах поблизу адмінмежі із анексованим Кримом.

Так, учора в управлінні Бердянського загону за участю керівництва загону, відбулися заходи із підведення підсумків діяльності дільничних інспекторів та громадських формувань. Упродовж 2017 року членами громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону надано понад 100 випереджувальних інформацій, в ході перевірки та реалізації яких виявлено та затримано 57 правопорушників законодавства.

Відповідно до результативності служби, найкращим громадським формуванням визначено «Хорт», яке діє в межах ділянки відповідальності відділу прикордонної служби «Генічеськ». Загалом, члени цього формування понад 200 разів приймали участь в охороні адмінмежі із ТОТ АР Крим у складі прикордонних нарядів. Саме вони допомогли прикордонникам виявити та затримати більше 30 порушників прикордонного законодавства.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов