На Херсонщині обсяг промислового виробництва збільшився на 3,4%

У листопаді 2017р. порівняно з жовтнем 2017р. промислове виробництво зменшилось на 2,2%, а порівняно з листопадом 2016р. – збільшилось на 0,1%. За підсумками січня–листопада 2017р. обсяг виробництва збільшився на 3,4%, повідомляє Головне управління статистики у Херсонській області.

Збільшення обсягів виробництва продукції спостерігалось на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції на 58,7%, з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 26,9%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 15,7%, з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 15,4%, з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 8,8%, машинобудування – на 3,7%, з металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 0,4%.

Водночас, зменшення випуску продукції спостерігалося на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 27,5%, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 4,5%.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов