Близько 71 млрд грн передбачено у 2018 році на монетизовані субсидії, - Мінрегіонбуд

Вчора під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка відбулась селекторна нарада щодо проходження опалювального сезону 2017/18 в Україні.

Участь від Херсонщини взяв заступник голови ОДА Олександр Адамчик.

Як зазначили під час селектору представники соціальної політики Міністерства на 2018 рік передбачено близько 71 млрд грн на монетизовані субсидії. Також з 1 січня зміняться правила монетизації, серед яких те, що монетизація розрахунків по субсидіях буде відбуватись на рівні підприємств, які надають послуги.

В Херсонській області у 2017 році на фінансування пільг та житлових субсидій населенню з оплати енергоносіїв та житлово-комунальних послуг передбачено 1395,8 млн грн. Нараховано вказаних послуг на 1739, 0 млн.грн.

Монетизація буде відбуватись у три етапи: перший етап включатиме монетизацію розрахунків за субсидіями на рівні підприємств - надавачів послуг. На другому етапі - підготовка системи до проведення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсидиантов і їх верифікація тощо). Третій етап - монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

Метою цих змін є перехід на прозорі і своєчасні розрахунки "живими" грошима за субсидіями між державою і виконавцями послуг.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов