17:26, 26 грудня 2017 р.

На Херсонщині підвели підсумки спортивного року

На Херсонщині підвели підсумки спортивного року, фото-1

16 грудня у Великій Олександрівці відділом культури, молоді та спорту Великоолександрівської районної державної адміністрації проведені урочисті заходи з нагоди підведення підсумків спортивного року 2017. Захід розпочався із тематичного відеоряду, який підготував заслужений майстер народної творчості Андрій Богун.

Голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко привітав присутніх та побажав нових звершень та перемог.

Грамотами та кубками були відзначені переможці ІІ (районного) етапу Спартакіади серед загальноосвітніх закладів району.

У ІІ групі: І місце здобула команда Чкалівської ЗОШ, ІІ місце виборола команда Новодмитрівської ЗОШ, ІІІ місце – у Іщенської ЗОШ.

У І групі перемогла команда Старосільської ЗОШ, ІІ місце зайняла Малоолександрівська ЗОШ, ІІІ місце – Калинівська ЗОШ.

Кращими учнями серед вихованців ДЮСШ стали Аріадна Колтига (відділення художньої гімнастики) та Вадим Савляк (відділення настільного тенісу), звання кращих серед учнів загальноосвітніх закладів району отримали Катерина Рожко (Калинівська ЗОШ) та Євген Салтан (Малоолександрівська ЗОШ). Кращим вчителем року втретє став Олександр Поспілько (Старосільська ЗОШ).

Відзначали цього року переможців з настільного тенісу: бронзовим призером став Валерій Кашанський, срібним призером – Олександр Кемінь, Кубок чемпіона у Олександра Поспілька.

У чемпіонаті з більярду місця розподілилися наступним чином: І місце –Юрій Татаров, ІІ місце - Олександр Говорун, ІІІ місце - Олександр Кемінь.

Нагородили переможців чемпіонату з волейболу за 3 місце «Борозенське», за 2 місце – «Калинівське (ветеран)», за 1 місце – «Калинівське (молодь)». Медаллю «Кращий гравець 2017 року отримав Євген Тетеря - гравець та представник команди «Калинівське (молодь)».

Кожного року на території району проводиться значна кількість футбольних змагань. Проте, одним із най масштабніших спортивних подій є чемпіонат району з футболу. У 2017 році боротьбу за перемогу вели 8 команд. Бронзовим призером цього року стала аматорська футбольна команда «Інгулець» (Новодмитрівка - Старосілля), срібним призером – «Легіон» (Трифонівка – Нова Кам’янка), чемпіоном району з футболу – «Скіф» (Велика Олександрівка).

Подяками відділу культури, молоді та спорту РДА відзначено тренерів-викладачів, вчителів фізичної культури Вадима Стеценка, Віктора Бужака, Сергія Продченка, Олега Спекторука, Тетяну Бужак, Оксану Крупень, Олександра Поспілька та Валентина Тонконога.

Грамотами голови Великоолександрівської районної державної адміністрації відзначені: Великоолександрівська селищна рада (голова Наталія Корнієнко), Новокам’янська сільська рада (голова Галина Охріменко), Віктор Нагірний, Володимир Бабіцький, Сергій Косюк, Едуард Ковалевич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію