Бюджети об’єднаних територіальних громад на 2018 рік є самодостатніми й виваженими

На цьому акцентувала увагу директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Вітренко під час засідання сесії обласної ради, в ході якого депутатами було прийнято обласний бюджет на 2018 рік.

«На сьогодні бюджети об’єднаних територіальних громад більш самодостатні у порівнянні з районними, адже вони отримали не тільки доходи, які за ними закріпилися по результатам роботи у 2017 році, а й субвенції з державного бюджету на розвиток власних територій».

Вона також зазначила, що без субвенцій території зможуть існувати, тільки якщо виконувати лише власні повноваження, але ж у регіонах і на місцях виконуються ще й повноваження, делеговані державою, в частині фінансування освіти, охорони здоров’я тощо, тому підтримка держави необхідна.

Наталія Вітренко поінформувала, що власні доходи Херсонщини, закріплені за обласним бюджетом, на сьогодні складають 608 мільйонів гривень.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
23 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов