Держекоінспекція стажує майбутніх екологів

Студенти факультету біології, географії і екології Херсонського державного університету Дарія Кузнецова, Ольга Елль, Павло Лактіонов, Олена Журавльова пройшли виробничу навчальну практику в Державній екологічній інспекції у Херсонській області.

За час практики майбутні екологи набули додаткові компетенції та досвід з виконання професійних завдань, удосконалили свої професійні знання і уміння.

Від імені студентів-практикантів Дарія Кузнецова запевнила, що обов’язково повернеться до екологічної інспекції уже в якості фахівця:

«Ми дуже вдячні дружньому колективу державних інспекторів з охорони навколишнього природного середовища і особисто начальнику Держекоінспекції у Херсонській області Устину Валерійовичу Мальцеву за організацію навчання під керівництвом високодосвідченого професіонала Скороход Олени Миколаївни. За час практики ми наочно побачили як потрібно працювати на посаді обраної нами професії, застосовували набуті нами теоретичні знання та ще більше впевнилися у правильності свого вибору, бо вважаємо, що збереження довкілля це важлива задача, що стоїть перед нашим поколінням».

Начальник екологічної інспекції Устин Мальцев оцінив старання студентів за час виробничої практики на «відмінно» і виразив сподівання, що сумісними зусиллями на Херсонщині буде наведено порядок у дотриманні вимог природоохоронного законодавства.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов