На Херсонщині поліцейські проводять заходи по виявленню фактів незаконної порубки та продажу хвойних дерев

На Херсонщині в період з грудня 2017 року по січень 2018 року поліцейські проводять відпрацювання області для забезпечення охорони хвойних насаджень у передноворічний період, попередження випадків незаконних порубок лісових хвойних культур, виявлення місць продажу ялинок без відповідних документів та спеціальних бирок.

Під час профілактичних заходів поліція облас ті взаємодіє з представниками лісового та мисливського господарства, органами державної влади, місцевого самоврядування та іншими правоохоронними органами. Правоохоронці проводять спільні рейди з метою виявлення осіб, які здійснюють незаконні порубки хвойних дерев та документують факти реалізації ялинок у невстановлених місцях або без відповідних бирок.

З початку профілактичних заходів поліцейські разом з представниками лісомисливського господарства вилучили 545 ялинок. На правопорушників було складено 67 адміністративних протоколів за торгівлю у невстановлених місцях або з порушенням правил торгівлі та 12 протоколів – за реалізацію ялинок без спеціальних бирок. Відкрито 5 кримінальних проваджень за ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка лісу».

Крім цього, сьогодні в обласному центрі поліцейські провели рейди, під час яких виявили 7 фактів торгівлі ялинками у невстановлених місцях або без дозвільних документів, на частині дерев були відсутні бирки. На продавців були складені адміністративні протоколи.

Робота у цьому напрямку триває. Правоохоронці і надалі будуть проводити профілактичні рейди та притягувати порушників законодавства до відповідальності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов