В обласній службі ДСНС озвучили результати позапланових перевірок

21 грудня в Головному управлінні ДСНС області відбувся брифінг за результатами позапланових перевірок стану пожежної та техногенної безпеки загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, закладів відпочинку та оздоровлення державної і комунальної форми власності.

Перевірки здійснювалися відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України та наказу ДСНС України, починаючи з 20 вересня і завершилися 20 грудня. Загалом співробітниками обласної служби ДСНС перевірено 956 об’єктів.

«За цей час проведена значна робота. Перевірено кожен об’єкт, і по кожному об’єкту складені акти та вручені приписи. Перевірка показала, що з пожежною та техногенною безпекою не все гаразд», - так почав брифінг заступник начальника Головного управління ДСНС області із запобігання надзвичайним ситуаціям Володимир Бєляєв.

Загалом за результатами обстеження виявлено ряд недоліків, характерних для переважної більшості комунальних установ та закладів: відсутність автоматичної пожежної сигналізації, сертифікованих протипожежних дверей, які відділяють приміщення електрощитової від загального коридору; недоукомплектованість пожежних кран-комплектів пожежними рукавами; не проведені технічне обслуговування і перевірка на працездатність пожежних кран-комплектів; відсутність евакуаційного освітлення; дерев’яні конструктивні елементи горищного приміщення не обробленні вогнезахисним розчином тощо. Тож, за порушення правил пожежної безпеки складено 986 адміністративних протоколів на керівників та відповідальних посадових осіб, з них: керівників - 424, посадових осіб - 559.

«Звичайно не всі посадові особи реагують однаково на результати перевірок. Проте більшість схиляється до думки, що тепер у них є підстави звертатися до балансоутримувачів щодо виділення коштів задля приведення об’єктів у належний протипожежний стан. І там, де раніше більш відповідально ставилися до питання протипожежного захисту, то і на даний час швидше відбуваються зміни, а де був формальний підхід, то він, на жаль, таким і залишається», - зазначив у ході брифінгу Володимир Бєляєв.

За результатами перевірки та виявлених порушень Головним управлінням ДСНС області відповідно до вимог статті 68 Кодексу цивільного захисту України підготовлено та направлено 31 адміністративний позов про застосування заходів реагування до Херсонського окружного адміністративного суду.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов