У Херсоні вчать медіаосвіті вже з підліткових років

У Херсоні вже два роки діє медіаклуб « Natuse Vincere » (« NaVi ») – молодіжне об’єднання, створене на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Це спільний проект самої бібліотеки і Херсонського міського учнівського парламенту.

У клубі дітям викладають медіаграмотність, академічну доброчесність, розповідають про мову ворожнечі, допомагають їм розрізняти пропаганду, фейкові новини на телебаченні та в інтернеті, навчають перевіряти кожну інформацію, яка надходить до них зі ЗМІ.

Населення постійно перебуває в потоці новин, і ці новини не завжди є достовірними та правдивими. Ми живемо в такий час, коли не кожна доросла людина розуміє, що її зомбують інформацією. Більшість перестає критично мислити, коли чує «красивий» текст, який спеціально їм нав ’ язується. Навіть та сама реклама на телебаченні – люди не помічають, коли їх змушують щось придбати, або кудись піти. Молодому поколінню конче необхідно бути медіаграмотними, оскільки саме вони є майбутнім держави.

«Зараз це дуже потрібно дітям. Вони навіть не помічають, коли їх зомбує медіа. Вони не розрізняють правдиву інформації від фейкової. Дітям у їх віці це дуже важко» - ділиться одна з організаторів проекту Ірина Ковач.

Паралельно з цим у підлітків виховують патріотизм, толерантність, повагу, розвіюють стереотипи, які склалися у країні та світі.

«Я вважаю, що курс медіаосвіти взагалі треба вводити у шкільну програму» - коментує Ірина Ковач.

Автор: Юлія Василенко

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
33 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов