«Підакцизні» бізнесмени віддали громадам 20 мільйонів гривень

За інформацією управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, з початку року від ліцензування місцеві скарбниці Херсонщини отримали 20,6 млн. гривень. Із них 4 млн. грн. у вигляді плати за право оптової торгівлі та виробництва алкогольних напоїв і тютюнових виробів, а 16,6 млн. грн. – роздрібної торгівлі.

Загалом у січні - листопаді цього року спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області видали 6513 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В той же час, упродовж року анулювано 1062 ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та 578 – тютюном. За несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 186 ліцензій.

Наразі на Херсонщині працюють 2397 суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж підакцизних товарів. Ці представники бізнесу мають 3636 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2974 – тютюновими виробами.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов