Учні НВК №7 влаштували свято для дітей, чиї сім′ї опинилися у скрутному становищі

Спеціалісти служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради знаходяться в постійному пошуку партнерів у своїй роботі з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують особливої уваги і душевного тепла.

Останнім часом, до дружньої родини волонтерського активу Служби долучився колектив учнів молодших класів, батьків та педагогів навчально-виховного комплексу №7, директорка якого - Інна Вікторівна Поперечнюк – є дієвим членом комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету районної ради.

20 грудня навчально-виховний комплекс приймав гостей – дітей, чиї сім′ї опинилися у скрутному становищі, в супроводі спеціалістів служби у справах дітей. Новорічний ранок – сюрприз був ініційований учнями молодших класів та їх батьками: своїми руками робили костюми для вистави, прикрашали залу, збирали подарунки, разом із гостями танцювали та співали біля красуні-ялинки.

На рахунку маленьких волонтерів НВК № 7 багато добрих справ, спрямованих на підтримку однолітків, до яких доля поставилася суворо на початку життєвого шляху, а батьки та педагоги завжди підтримують їх починання, бо розуміють, що , допомагаючи іншим, їхні діти зростають духовно… Саме про це сказала спеціаліст служби у справах дітей Ірина Фаніна, дякуючи від імені районного органу опіки та піклування організаторам дитячого свята, разом зі сподіваннями на подальшу творчу співпрацю.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов