За креативні ідеї щодо удосконалення діяльності прокуратури, студентів нагороджено дипломами

У прокуратурі Херсонської області за участю прокурора області Віталія Тригубенка, його заступника Юрія Ясеницького, заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Болоня відбулося вручення дипломів переможцям обласного етапу конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності, що проходив серед студентів, які навчаються за спеціальністю 081 «Право» на всіх рівнях вищої освіти в Херсонській області.

Спілкуючись із учасниками зустрічі, прокурор області Віталій Тригубенко відзначив наполегливість студентів при написанні творчих робіт, зазначивши, що «роботи переможців відрізняються своєю актуальністю та новизною, а також містять креатині пропозиції, які можливо використати у прокурорській практиці».

Конкурс організований Генеральною прокуратурою України спільно із Міністерством освіти і науки України, з метою поглиблення співпраці та комунікації між відомствами та у подальшому буде проводитися щорічно. Цього року в конкурсі взяли участь 15 робіт студентів Херсонського державного університету, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ та Новокаховського аграрного коледжу Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов