На Херсонщині стартувала операція «Новорічна ялинка – 2017»

Державна екологічна інспекція у Херсонській області відповідно до доручення Державної екологічної інспекції України від 06.12.2017 №82 розпочала здійснення рейдових перевірок з виявлення незаконних рубок та перевезення новорічних ялинок, а також контроль за дотриманням правил торгівлі, законності продажу і придбання новорічних ялинок в населених пунктах області в період підготовки до Нового 2018 року згідно «Плану спільних заходів щодо проведення операції «Новорічна ялинка» з Херсонським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та ГУ Національної поліції України в Херсонській області.

Держекоінспекцією попереджено керівників ринків про дотримання вимог природоохоронного законодавства при реалізації хвойних насаджень, направлено листи до районних державних адміністрацій та районних рад з вимогою вжиття заходів щодо охорони, збереження та невиснажливого використання хвойних насаджень.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області нагадують, що реалізація новорічних ялинок повинна проводитися лише при наявності електронного маркування. Єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок є товарно-транспортна накладна встановленого взірця з відповідними відмітками відвантажувача, видана лісогосподарським підприємством.

Шановні мешканці Херсонщини! Не купуйте новорічні ялинки незаконного походження та не сприяйте незаконному промислу, який завдає шкоди довкіллю.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
20 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов