Служба охорони нацпарку перевірила факти порушення природоохоронного законодавства

У зв’язку з публікаціями в херсонських ЗМІ стосовно масової вирубки дерев на островах плавневої системи Дніпра, директор НПП «Нижньодніпровський» Олексій Чачібая доручив службі охорони нацпарку перевірку фактів порушення природоохоронного законодавства щодо проведення незаконних рубок.Перевірка проводилась в період з 4 по 8 грудня поточного року з застосуванням автомобільного транспорту та плавзасобів. Було обстежено прибережні ділянки р. Дніпро в районі сіл Ольгівка, Миколаївка, Львово, Камянка, Токарівка, Понятовка і острова Козацький та проведено опитування місцевого населення.Перевіркою встановлено:

  • пні різної висоти та діаметру;
  • порубкові рештки біля місць рубки;
  • стан пнів та порубкових решток свідчать про різні строки рубки;
  • місця навантаження/розвантаження деревини знаходяться на березі р. Дніпро в районі с. Токарівка, на березі р.Козак в районі сел Миколаївка, Козацьке, насосної станції с. Львово, причала “Нібулон”.

Виявлені порушення знаходяться в господарській зоні Парку, а постійний земле- та лісокористувач – державне підприємство «Херсонське лісомисливське господарство»).

Місцеве населення має велику кількість різноманітних човнів у прибережній зоні. А служба охорони парку – навпаки, на жаль, вже два роки очікує плавзасоби, які конче необхідні для належного патрулювання і охорони територій парку. Але, незважаючи на такі вагомі перепони, службовці виконують належним чином свої обов’язки на орендованих катерах.

Так, державною охороною Парку вже були затримані порушники, що незаконно рубали деревину біля с. Токарівка (протокол про адміністративне правопорушення від 18.07.2017 № 01/066/09) і с. Н.Тягінка (протокол про адміністративне правопорушення від 06.11.2017 № 001/006/09), с. Ольгівка (протокол про адміністративне правопорушення від 30.09.2017 № 01/069/08). Один протокол знаходиться на розгляді суду, ще по одному порушником сплачено штраф та збитки.

Від службових осіб ДП “Херсонське лісомисливське господарство” надійшла інформація про виявлення 21.11.2017 р. лісовою охороною в районі с. Токарівка осіб, що скоювали незаконну рубку. Правопорушники доправлені в Білозерський РВ поліції, незаконно добута деревина – вилучена.

З метою посилення охорони лісових насаджень природно-заповідного фонду відділом державної охорони планується проведення спільних рейдів з лісовою охороною підприємств, розташованих в межах Національного парку.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов