На Херсонщині розпочався ІІ Південний фестиваль книги і читання «Книжковий Миколай»

Українські автори та творчі особистості з міст Києва, Львова, Тернополя, АР Крим, Херсона, представники понад 20 українських видавництв, громадські організації, творча інтелігенція, учнівська та студентська молодь, діти, мешканці міста напередодні святкування Дня Святого Миколая, сьогодні 15 грудня, завітали в ККЗ "Ювілейний", де відбулося урочисте відкриття Другого Південного фестивалю книги і читання "Книжковий Миколай".

За підтримки облдержадміністрації організатори фестивалю підготували для всіх гостей насичену програму: виставку-продаж книжкової продукції, презентації видавництв, автограф-сесії з письменниками, різні майстер-класи, інтерактивні ігри та розваги разом з «Книжковим Миколаєм».

У минулому році на запрошення щодо участі у Першому Фестивалі відгукнулись громадська організація «книжкова толока» з м. Миколаєва Львівської області, представники якої спільно з відомими українськими авторами і видавництвами надали фестивалю яскравих та незабутніх враженнь, поділилися досвідом з питань проведення таких заходів з популяризації книги. На цьогорічному фестивалі ГО «Книжкова толока» разом з львівськими авторами та видавництвами знову з нами.

Приєдналися до свята також і наші херсонські письменники: переможець «Коронації слова - 2017» Віктор Михайлов, український поет, лауреат Шевченківської премії Анатолій Кичинський, поет, літературознавець, голова обласної організації Національної спілки письменників України Василь Загороднюк, поет, перекладач, тележурналіст, заслужений діяч мистецтв України Валерій Кулик та багато інших.

Разом з очільником області Андрієм Гордєєвим на фестиваль завітав його заступник Андрій Балонь, який впевнений, що книга – це джерело, яке доступне кожному: «Такі книжкові ярмарки з якісною, сучасною літературою конче необхідні, бо це можливість придбати цікаві книжки та розширити свій світогляд», - наголосив він та побажав учасникам і гостям фестивалю приємних вражень, наснаги, творчих здобутків і благополуччя.

Завітав на фестиваль і сам його господар – Святий Миколай, який привітав усіх гостей з наступаючими святами.

Сьогодні перший день Другого Південного фестивалю книги і читання "Книжковий Миколай", попереду ще два дні протягом яких заплановано безліч цікавих заходів, інформація про них розміщена на нашому сайті! Не пропустіть їх!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов