Громадська думка у пріоритеті фіскалів всієї України

Про це йшла мова під час робочої зустрічі керівного складу Громадської ради при ДФС України та голів громадських рад при ГУ ДФС в областях, яка вперше проведена у форматі відеоселекторного спілкування та обміну практичним досвідом роботи, яка пройшла у прес - центрі фіскального відомства. На заході Херсонщину представляли голова Громадської ради при ГУ ДФС у Херсонській області Олександр Максименко, а також члени ради Микола Дурман та Леонід Гельфандбейн.

Активісти громадського руху з усіх регіонів України мали влучну нагоду висловити наживо свої пропозиції, зауваження до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типового положення про громадську ради при органах виконавчої влади», а також обговорити механізм взаємодії Громадської ради при ДФС України та громадських рад при ГУ ДФС в областях. Не залишилися поза увагою вимоги законодавства щодо подання декларацій представниками інститутів громадянського суспільства. Дискусійний момент викликало обговорення новозмін щодо блокування податкових накладних та запровадження сучасного проекту «Єдине вікно» на митницях ДФС.

На думку начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ігоря Клима, який особисто приймав участь у зустрічі, за законами громадянського суспільства тісна взаємодія з платниками - представниками бізнесу та громадськості на Херсонщині стала більш відкритою, дієвою, головне - має зворотній зв’язок!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов