Внутрішньо переміщені громадяни мають можливість виграти грант на навчання

В рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, постраждалого внаслідок конфлікту в Україні» проводиться на конкурсній основі набір в групу із професійної орієнтації, а також в додаткову групу з самозайнятості.

Подовжено термін прийому документів на конкурс до 19.12.2017

З необхідними запитаннями Ви можете звертатись за телефонами або на е-mail:
Тел. +38(050)7074684, +38(068)2030192 Ольга Авраменко, (з 9.00 до 20.00)
+38(066)2084493 Інна Сергєєва (з 16.00 до 20.00)
е-mail:khersonvektorrozvytku@gmail.com
https://www.facebook.com/vektorrozvutky

Орієнтовний перелік документів: паспорт, ідентифікаційний код, довідка ВПО.

Відібрані на конкурсній основі учасники проекту, пройдуть безкоштовне 2-х денне тренінгове навчання із професійної орієнтації, спрямоване на підвищення знань і розвитку навичок у пошуку роботи. Після навчання учасники проекту з отриманням безкоштовної консультаційної підтримки підготують заявки на професійні курси для отримання безповоротної грантової допомоги (до 350 GBP)

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов