В Херсон вібудеться презентація проектів щодо інтеграції ВПО в приймаючу громаду

«14» грудня 2017 року о 10.00 год в місті Херсоні в приміщені Херсонського державного аграрного університету 104 ауд (вул.Стрітеньска, 23) відбудеться презентація проектів – локальних ініціатив учасників проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади»

Організатори заходу - ГО «Молодіжна Альтернатива» у особі регіонального координатора - Кісельова Валентина МГО «Спектр.ЮА».

Протягом жовтня-листопада в рамках учасниками проекту, молодими активістами з числа ВПО та приймаючих громад було реалізовано більше ніж 15 соціальних проектів. Найбільше проектів було реалізовано Вінницькій області – 6. 4 проекти було реалізовано в Дніпропетровській області, 3 в Херсонській, та по 2 проекти в Харківській, Запорізькій, Львівській областях. Мета проектів – сприяти інтеграції молоді з числа ВПО в приймаючі громади.

В рамках даного заходу будуть представлені ініціативи та проекти, розроблені та реалізовані учасниками в місті Херсоні:

1)Бойко Тетяна – доцент кафедри лісового та садово-паркового господарства Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», громадський активіст

Захарко Дмитро – студент Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет», громадський активіст - «Знайдемо порозуміння через гру» - метою заходу було сприяння адаптації студентів з числа ВПО в нові умови, згуртування студентів навколо спільних інтересів у невимушеній обстановці за допомогою інтерактивних ігор.

2) Кривий Владислав Валерійович - Голова правління Студентський парламент ДВНЗ «ХДАУ», та Громадської організації «Південна аграрна молодь» - Тиждень єдності «Щаслива молодь - Успішна країна» - метою проекту є б'єднання студентів вищого навчального закладу разом з вимушено переселеними особами з окупованих територій країни в єдиний молодіжний рух. Реалізація проекту надала можливість до налагодження спільних ініціатив між студентською молоддю та ВПО, щодо подальшого об'єднання в молодіжні товариства, організації та подальшу реалізацію спільних молодіжних проектів.

3) Катерина Малая – «Проект інтегрування дітей ВПО через формування навиків співпраці та екологічного мислення в процесі створення флористичних композицій» - за допомогою цього проекту інтегрування дітей ВПО 8-13 років в соціум, навчити їх ефективно спілкуватися. Сформувати навиків співпраці та екологічних відносин. Розкрити творчі навики дітей у співпраці один з одним та суспільством.

Учасники розкажуть про власний досвід реалізації проектів від ідеї до її втілення, про активне залучення до реалізації різних зацікавлених сторін та про результати роботи. 

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов