Бізнесмени Херсонщини надали 1 мільйон звітних документів

Протягом січня – листопада цього року суб’єкти господарювання та громадяни Херсонщини надали до фіскального відомства понад 1 мільйон звітних документів, 85% із них надійшли через Інтернет.

Це найбільш популярний спосіб подання звітності у платників податків таврійського краю. У листопаді цього року перевагу такому способу віддали 92 відсотки суб’єктів господарювання Херсонщини, які надіслали понад 84 тис. звітних документів.

Серед поданих онлайн звітів понад 98% з податку на додану вартість та майже 85% – з акцизного податку. Всього у листопаді платники податків надали до територіальних органів Головного управління ДФС у Херсонській області майже 92 тис. документів.

Окрім того, для суб’єктів господарювання регіону у тренді –використання можливостей Електронного кабінету платника. Цей віртуальний кабінет функціонує на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України. У листопаді його відвідали майже 15 тис. платників, які сформували та направили понад 29 тис. звітів. Це складає третину від усієї звітності.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
16 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов