З початку року 547 херсонців вийшли на «зворотній зв'язок» із фіскалами

На 01 листопада 2017 року до Головного управління ДФС у Херсонській області надійшло 547 письмових звернень від платників та громадян нашої області. З них отримано 529 заяв або 96,7%, 17 скарг та 1 пропозиція. Із загальної кількості звернень депутати написали 18 листів.

У письмових зверненнях херсонці найчастіше цікавилися проведенням контрольно-перевірочної роботи - 58,5% та інформували про ухилення від сплати податків - 18,4% від загальної кількості заяв.

Найбільшу частку письмових звернень надіслали безпосередньо до державних податкових інспекцій – 303 листа,спеціалісти Головного управління фіскальної служби області отримали 244 звернення. Всі письмові звернення розглянуто вчасно, відповіді надано в повному обсязі.

Окрім того, відповідно затверджених графіків керівники територіальних органів ГУ ДФС у Херсонській області провели 446 особистих прийомів громадян. Найчастіше звернення стосувалися плати за землю (19,5%), податку з доходів фізичних осіб (14%), реєстрації та обліку платежів (13,3%) та сплати єдиного соціального внеску приватними підприємцями - 10,7 відсотка.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов