Питання насильства - актуальна та болюча тема для суспільства

Одним з напрямків щорічної всесвітньої кампанії 16 Днів Активізму проти гендерно обумовленого насильства є профілактика та запобігання різним формам насильства, допомога жертвам насильства, корекційна робота з агресорами, а також проведення різних заходів, направлених на обговорення даної проблематики.

Так, 01 грудня, для представництв уразливих груп населення відбулося засідання жіночого клубу на тему «Гендер та насилля».

Підчас спілкування з жінками використовувалися різні форми роботи: розповідь тренера, групова робота – мозковий штурм, особисті виступи учасниць з тематики засідання, дискусія, перегляд відеоматеріалу, висловлювання власної думки щодо прочитаного матеріалу та знаходження спільними зусиллями виходу з кризового становища.

Питання, підняті в ході засідання жіночого клубу:

- Всеукраїнська Акція «16 Днів Активізму проти ґендерно обумовленого насильства»;

- Стереотипи створені людьми, щодо розподілу обов'язків між представниками чоловічої та жіночої статі;

- Перегляд та обговорення відеоматеріалу «ПРОЕКТ profigender »;

- Обговорення статті про приниження людської гідності в середовищі старшокласників та шляхи захисту особистих прав;

- Відповіді присутніх жінок на питання чому вони мовчки зносять знущання від чоловіків-агресорів та де вихід з складного становища. Можливість та необхідність відкриття в м. Херсоні кризового центру для постраждалих від різних видів насилля.

Після заняття жінки зрозуміли, що стереотипи треба переглядати, а може і ламати. Також, побачили які треба робити кроки, щоб не бути жертвою домашнього тирана. Присутні дізналися, що є такі організації, безпечні місця для жінок з дітьми, що можна та потрібно звертатися до поліції. Даний захід було проведено при підтримці Всеукраїнської благодійної організації «Позитивні жінки».

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов