У Херсоні триває комплекс заходів «Перевізник-зима»

Із 17-о листопада до 17-о грудня 2017-о року на території Україні проводиться комплекс цільових заходів «Перевізник — зима». Він спрямований на дотримання перевізниками вимог ПДР та Правил перевезення пасажирів.

Основна мета цих заходів – посилення контролю за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних подій під час здійснення таких перевезень та дотримання законодавства в зазначеній сфері.

Так, станом на 30-е листопада поліцейські оглянули 348 автобусів, які використовуються для надання послуг із перевезення пасажирів. 38 із них мали технічні несправності.

Патрульні зафіксували72 випадки порушення законодавства водіями автобусів. За цими фактами інспектори вже склали 81 адміністративний матеріал.

Окрім того, поліцейські проводять консультації та профілактичні бесіди з перевізниками. Патрульні наголошують на важливості неухильного дотримання ПДР та Правил перевезення пасажирів, необхідності своєчасного проходження обов’язкового технічного контролю, медичної перевірки водіїв тощо.

Патрульні і надалі перевірятимуть маршрутні транспортні засоби та відповідно реагуватимуть у разі виявлення правопорушень.

Безпека пасажирів під час перевезень – найважливіше!

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов