Річний план по надходженню власних коштів на 2017 рік виконано, - Пенсійний фонд

Станом на 30 листопада 2017 року головним управлінням Пенсійного фонду України в Херсонській області забезпечено виконання річного плану по надходженню власних коштів у 2017 році на 101,6%. В області надійшло 2 180,9 млн грн. власних коштів пенсійного забезпечення, понад план вже залучено 33,7 млн грн. коштів.

Одним із джерел наповнення бюджету Фонду є легалізація робочих місць та детінізація зарплати. У цьому напрямку фахівці пенсійної служби областіспівпрацюють із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, Головними управліннями Держпраці та ДФС в області, соціальними партнерами.

З початку поточного року пенсійщики області здійснили 950 виступів та оголошень на радіо та телебаченні, провели 231 семінар зі страхувальниками та 876 зустрічей з фізичними особами-підприємцями і трудовими колективами підприємств області щодо необхідності оформлення трудових відносин з роботодавцем, залежності пенсійного забезпечення від страхового стажу та рівня заробітної плати

Окрім того, з метою привернення уваги громадян до актуальних питань легалізації оплати праці та зайнятості населення організували 23 флешмоби на тему: «Легалізація зарплати – це шлях до підвищення соціальних стандартів», «Зарплата в «конверті» - злидні на старість», «Легальна праця – запорука майбутньої пенсії», «Молодь Херсонщини – за легальну заробітну плату» та інші.

Завдяки проведеній спільній роботі з початку року легалізовано 9,3 тис. робочих місць, в результаті чого додатково надійшло 3,6 млн грн. єдиного внеску.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов