У прокуратурі області розглянули творчі роботи студентів щодо покращення роботи органів прокуратури

У прокуратурі Херсонської області під головуванням заступника прокурора області Юрія Ясеницького відбулось засідання комісії з оцінки творчих робіт студентів за темами прокурорсько-слідчої діяльності. До складу комісії увійшли працівники прокуратури області, представники вищих навчальних закладів та обласної державної адміністрації. До участі у конкурсі приймались роботи студентів, які навчаються за спеціальністю «Право» на всіх рівнях вищої освіти на території Херсонської області на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

Під час оцінки творчих робіт студентів комісія керувалась наступними критеріями: актуальність та новизна, креативність і доступність поданої інформації, можливість використання результатів роботи у практичній діяльності. У конкурсі взяли участь 15 робіт студентів з Херсонського державного університету, Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ, Новокаховського аграрного коледжу Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу.

За результатами вивчення та обговорення творчих робіт було обрано 10 кращих, які направленні до Генеральної прокуратури для подальшої участі у ІІ етапі конкурсу.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов