Відбулись командно-штабні навчання в Олешківському районі

Відповідно до Плану основних заходів з підготовки цивільного захисту Херсонської області на 2017 рік, 23 та 24 листопада 2017 року під головуванням заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Чабан Вадима Івановича та заступника голови Олешківської районної державної адміністрації Баранова Олега Володимировича було проведено командно штабне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Олешківської районної ланки Херсонської обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи у разі виникнення надзвичайної ситуації природного та техногенного характеру і подолання їх наслідків».

Теоретичні відпрацювання відбулися в залі засідання в Олешківській райдержадміністрації. До ліквідації умовної надзвичайної ситуації залучалися всі спеціалізовані служби цивільного захисту району. Були відпрацьовані питання щодо дій органів управління, керівників служб цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту району у разі виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

В ході командно-штабного навчання надавали консультативну та навчальну допомогу начальник Головного управління ДСНС України в Херсонській області Чорний Сергій Михайлович та директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації Сулімов Олексій Сергійович.

За підсумками проведення навчання, всі спеціалізовані служби району відпрацювали умовну ситуацію в повному обсязі, служби району продемонстрували злагоджені дії по оперативній ліквідації надзвичайної ситуації. Всі задачі, які були покладені на служби виконані на належному рівні. Дії органів управління та сили Олешківської районної ланки Херсонської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту були визнані як готові до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
6 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов