Скріншот про реєстрацію достатній для подання документів на паспорт

Вчора у Представництві Президента України в АРК було проведено нараду за участю керівництва Управління Державної міграційної служби в Херсонській області. Під час наради обговорювалися питання запровадження в регіоні пілотного проекту зі здійснення електронної міні-черги в усіх районних відділеннях міграційної служби, не обладнаних повноцінною електронною чергою, повідомляє прес-служба Представництва.

Відповідна міні-черга є наданням 5 щоденних місць для подання документів на паспорт громадянина України (ІД картку) та ще 5 - на біометрічний паспорт громадянина України для подорожей за кордон. Зокрема, серед проблемних аспектів цієї системи, запровадженої як пілотний проект в області з листопада 2017 р., виявлених за скаргами мешканців тимчасово окупованої території України в Криму, є необхідність отримання СМС-повідомлення про реєстрацію на українській номер мобільного зв'язку, відсутній через окупацію у багатьох мешканців АР Крим. Було оперативно схвалено рішення, що достатнім підтвердженням реєстрації в електронній міні-черзі є скріншот повідомлення про реєстрацію з екрана компютера, його виконання на місцях перебуватиме під постійним контролем Представництва.

Обговорювалося вирішення нагальної проблеми фактичної відсутності персоналу у Генічеському відділі та Каланчацькому секторі Державної міграційної служби через відрядження туди представників інших підрозділів.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
29 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов